Potwór z Wersmini! Sa jeszcze potężne mazurskie szczupaki

O spotkaniu użytkowniku portalu WTV pisałem już jakiś czas temu. Integracja miała miejsce nad jeziorem Wersminia, gdzie wiadomo, że są ryby ale dobrać im się skóry wcale nie jest łatwo. Chyba każdy z uczestników cos wyjął podczas pobytu w Martianach. Po pierwszym dniu na rozpisce była już jedna metrówka złowiona przez Roberta i chyba nikt nie przypuszczał, że przy tej aktywności ryb uda się wyjąć coś większego a jednak…
Jarecki ostatniego dnia po ciężkim pranku poprzedzonym wieczorkiem integracyjnym, dociera na wodę bo jak by nie było „nadzieja umiera ostatnia”. Wypływa wraz z Robertem na ostatnie okrążenie po Wersmini i właśnie to był ten czas i ta chwila! Jarecki pobija swój życiowy rekord, dodatkowo robi to na polskich wodach! Więcej nie będę pisał bo nie chce odbierać przyjemności z czytania artykułu który pojawi się w nadchodzącym nr. WMH.
W ramach zajawki zerknijcie na to foto!

Related Posts

Leave a Comment


*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.