Abra kadabra na szczupaki czyli Sebile Magic Swimmer (VIDEO)

Sebile Magic Swimmer!
Przez wielu przynęta ta uważana jest za przynętę kompletna, której nic nie brakuję. Znam wędkarzy którym zdjęcie jej z agrafki przychodzi z wielkim trudem. Patrząc na takie filmiki trudno im się dziwić. Zachęcam do obejrzenia filmiku! można zobaczyć jak należy prowadzić magic swimera, jak zbroić, i jak skuteczny jest ten swimbait.
Magic Swimmer występuję w wersji miękkiej i twardej. Wersja miękka dostępna jest w 4 rozmiarach (10, 13, 16 i 20 cm) i wielu opcjach kolorystycznych.
Wersja twarda występuje w wersjach: wolno tonąca (slow sinking), tonącej (sinking) i szybko tonącej (fast sinking). Rozpiętość rozmiarów tej wersji jest większa niż „Magixa” w wersji soft, jest aż 8 rozmiarów (8,2 ; 9,5 ; 11 ; 12,5 ; 14,5 ; 16,5 ; 19 ; 22,3 cm )
Jedynym minusem tej przynęty jest niestety jej cena bo za paczkę miękkich Magixów zapłacicie od  45 do  70 zł ( w zestaw wchodzą 3 gumy, hak offsetowy, dodatkowe koraliki do obciążenia gumy)
Za wersję twardą trzeba zapłacić od 60 d0 130 zł
Jednak warto pomyśleć czy nie wejść w taki zestawik bo może się okazać że to nie wielka cena za życióweczkę typu 120cm zembatego szczęścia!

Pozdrawiam
Borys

Related Posts

Leave a Comment


*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.